Thursday, December 19, 2013

cara menurunkan berat badan tanpa olahraga dan obat

cara menurunkan berat badan tanpa olahraga dan obat mnSchudnąć do idealnego numer jest corazwiele zrobić . Nie tylko z powodu wymogów życia i wspieranie wygląd , ale także poprawa jakości opieki zdrowotnej . Zamiast bierzesz jakieś skutki uboczne leków nie są jasne , należy użyć tego łatwy sposób!

Bob Harper ,trener , któryBiggest Loser wyemitowany w Stanach Zjednoczonych dzielą mały sekret tego prostego, zgłoszony przez Genius Beauty. Bob udało się schudnąć wielu ludzi . Teraz twoja kolej !

1 . Biała Woda PICIA
Woda jestźródłem cud i ten cud może zmienić kształt ciała . Codziennie rano rozpocząć działalność z dużą szklanką wody . Tak, wielkie okulary. Picie z wielkości rozpocznie proces przemiany materii . Możesz też pić wodę przed spożyciem . Jestłatwy i bezpieczny sposób , abyżołądek odczuwałem przed jedzeniem , więc nie przejadać .

2 . ZUŻYCIE PROTEIN
Jedz jak najwięcej białka na co dzień. Spożycie białka na śniadanie, lunch i kolację. Oczywiście nie zapominając o spożycie węglowodanów i dobrych tłuszczów . Białka mogą być otrzymane z mięsem, drobiem , rybami , jajka , mleko , orzechy, tym tempeh i nakrętek.

3 . UNIKNĄĆ słodkie śniadanie
Rano , nie włożył wiele kalorii poprzez swoich napojów . Oznacza to, że w miarę możliwości nie spożywać słodkich napojów w godzinach porannych . Pełna informacja KLIKNIJ TUTAJ

4 . Wiesz co jesz
Jedzenie jest nie tylko do wprowadzenia żywności, żucie i połykanie . Powinieneś wiedzieć, co dzieje się w organizmie . Przeczytać wszystkie informacje na etykietach żywieniowych , ile kalorii , w tym składu węglowodanów, tłuszczów i białek .

5 . JEDZENIE TYGODNIA raz w menu Ulubione
Plus jedzenie zazwyczaj dużo tłuszczu i kalorii . Nie jeść ulubione potrawy w ogóle nie jest dobre , bo gdy twoje ciało jest wezwane do tego cieszyć , będziesz jeść duże ilości .

W związku z tym , że będzie lepiej, jeśli zepsuć języka raz w tygodniu . Stworzyć specjalny dzień , w którym można cieszyć się ulubione potrawy bez poczucia winy . Ale pamiętaj , to nie znaczy, można jeść "złe" wzdłuż jednego dnia, ale jeść tylko jedną porcję dobrego jedzenia w jeden dzień .

No comments:

Post a Comment